Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek ha nagyon kellemet...

Mit tehetek ha nagyon kellemetlen szagú a normális állagú fehér folyásom? Bűzös és átveszi a szagot a nadrágom is. A menzeszem szaga is kellemetlen, rohadó szagú!

Figyelt kérdés
Többször voltam nőgyógyásznál, kenetet vett, és tünetmentes vagyok! Se gomba, se baci semmi nem tenyészett ki!

2012. dec. 28. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orvos szerint egészséges vagy, akkor lehet, hogy csak a műszálas fehérnemű vagy a tisztasági betét miatt büdösödsz be ott alul. Használj pamut bugyit, kerüld a tisztasági betétet, menstruáció során viszont betétet használj tampon helyett. Próbálj ki valamilyen intim mosakodót, hátha az segít a problémán. Esetleg változtass az étrendeden (ha a férfiak spermája máz ízű lesz bizonyos ételek hatására, akkor lehet a mi esetünkben is előfordulhat, hogy egyes ételek kellemetlen szagot okoznak, bár én még ezt nem tapasztaltam magamon). Talán használhat még a tejsavas irrigálás (havonta 2-3 alkalommal maximum).

Ezek csak ötletek, mivel nekem nem volt még ilyen problémám, nem tudom hogyan lehetne biztosan megoldani, de hátha valamelyik beválik.

2012. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha használsz illatosított intim cuccokat, akkor örökre felejtsd el azokat és mindig csak pamut bugyit hordj!
2012. dec. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez picit off, de én férfiként javaslom a hölgyeknek a fentebbi írás alapján, hogy hagymával illetve a fokhagymával vigyázni... erős íz és szagfokozó hatású :)
2013. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!