Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kamillás ülőfürdő jó hüvelyg...

A kamillás ülőfürdő jó hüvelygombára?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak valami népi hiedelem?Vagy tudtok bármilyen gyógymódot?Köszönöm!

21/L


2013. jan. 6. 12:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

pár napig fürödj (és ne zuhanyozz) és a vízbe tegyél tengeri sót az 1 kg-t ötödöld el (pl. thetis nem habzo [link] )

Nyugodtan szedjél kicsit több C vitamint (4-5 g/nap), probiotikumnak pl. normaflore [link]


A kamillás fürdő nem fog használni.

2013. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

De ez annyira jó,mindenki mást mondd.Gondolom ha mindenbe beleülök csak ártok.Fogalmam sincs melyiket kéne kipróbálni.

Egy biztos,ez a valami egyre erősödik.

2013. jan. 6. 17:07
 13/21 anonim ***** válasza:
ha ennyire nem múlik orvosi ekzeléstől angy az eélye hogy candida. Én is ezzel szenvedtem az orvosom egy szóbval nem mondta hanem egy másik orvos mondta hogy dehát ez candida ehhez nem elég a gyógyszer, diéta nélkül nem múlik el.
2013. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Jajj, csodálatosak ezek az orvosok....

Probiotikumot a gyógyszertárban vehetsz, nem vényköteles.

Ha esetleg antibiotikumot szedtél, akkor kötelező lenne probiotikumot is szedni hozzá!

2013. jan. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Menj el és megint kezeltesd ki magad, viszont most kérj tejsavas hüvelytablettát is, a legjobb a gynoflor. Nekem, amit a doki visszatérő fertőzésre javasolt még, az a frezyderm intim segítség. Nekem ez a kombó jött be.
2013. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"De ez annyira jó,mindenki mást mondd.Gondolom ha mindenbe beleülök csak ártok.Fogalmam sincs melyiket kéne kipróbálni."


Az internet örömei. Ki kell tudnod szűrni (megérzés), melyik info jó, melyiket adja "kókler".

2013. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok magán orvosnál mennyi lehet a vizsgálat?Arra gondoltam elmegyek oda,talán ott rendesen kezelésbe vennének.
2013. jan. 7. 16:56
 18/21 anonim ***** válasza:
Budapesten 10 eFt-tól indul...
2013. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én is ezzel szenvedek! :S

Ma ezt találtam a neten: [link]


Ki is próbáltam és már sokkal jobb... kíváncsi leszek holnap lesz-e folyásom, mindenesetre lehet, h megismétlem az ülőfürdőt még holnap is!

Eléggé bizarrnak tűnt, de több oldalon is találtam erről leírást, ártani már nem árthatok ezzel, úgy voltam vele... :)

2013. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Amúgy itt azt írja az orvos hogy jó a kamilla is.
2013. febr. 25. 22:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!