Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alternatív gyógymód hüvelygomb...

Alternatív gyógymód hüvelygombára? Kinek használt az ecetes-sós ülőfürdő, és mennyi napon át alkalmazta? Ezen felül mást is bevetettetek a siker érdekében?

Figyelt kérdés

pl: nyers sárgarépa fogyasztása (A vitamin tartalom miatt),kamilla tea fogyasztása,Canesten krém...


Komoly válaszokat szeretnék,nem kioktatást,gyerekes írásokat! Előre is köszönöm!!



2012. aug. 28. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. aug. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem a cickafark tea vált be leginkább. :)
2012. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
C-vitamin is ki tudja kergetni.
2012. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Grapfriut csepp. 3* volt hüvelygombám ( az ex hozta haza és visszafertőzött... no komment. Végigittam egy üveget, azóta egyáltalán nincs!
2012. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenki válaszát! Elkezdtem az ecetes ülőfürdőt + sárgarépa rágcsálás, a túrós folyásból túró nélküli fehér folyás lett,meg még viszket kívülről néha,de lehet csak sok ecetet tettem a vízbe.
2012. aug. 31. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!