Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalt már ilyet valaki?...

Tapasztalt már ilyet valaki? Szerintem nem tud megjönni!

Figyelt kérdés

Egy héttel ezelőtt iszonyatos alhasi görcs kínozott, kb 2órán keresztül.Biztos voltam benne, hogy meg fog jönni, de semmi. Úgy 3-4napja sötétbarna folyásom van, tegnap óta pedig nagyon nagyon minimális vérzés (csak éppen mikor megtörlöm magam akkor látszik egy picike) és mellette ez a barna folyás. Ilyen még sosem történt velem, mindig úgy volt, hogy elkezdett fájni a hasam, és megjött.

Szerintetek mi lehet a gond? Nem tud megjönni?


2013. jan. 6. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem TUD megjönni... olyan igen, hogy valami miatt nem jön meg. Mondjuk terhes vagy, vagy hormonális gondok.
2013. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

bocsánat, félre fogalmaztam.. valami miatt nem jön meg.

terhes 100% hogy nem vagyok. gyógyszert szedek, ráadásul nem is voltam senkivel a közelmúltban.

2013. jan. 6. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős lehetsz, mióta menstruálsz, de ha legközelebbi megjön rendben és nincs semmi más panaszod, akkor ne aggódj.
2013. jan. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
19vagyok, 4éve menstruálok..
2013. jan. 7. 15:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy nem vagyunk automaták, hanem nők. Nem gond az sem ha nagy ritkán teljesen kimarad egy, egy mensi.

Nekem is volt már ilyen 2x is.

Ha más tünet nincs, akkor én nem izgulnék.

2013. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ!
2013. jan. 8. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!