Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az ilyen menstruáció?

Normális az ilyen menstruáció?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, már jó pár éve menstruálok. Ma jött meg, de észrevettem, hogy eléggé darabosan... Ez jelenthet bármi gondot? Mellesleg ebben a hónapban több, mint 1 hetet késett. Vajon azért darabos, mert ebben a hónapban vastagabb volt a méhnyálkahártyám? Egyáltalán normálisnak mondható a 35-40 nap közötti ciklus? Mostanában mindig kitolódik... Szükséges az orvos?
2013. jan. 7. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
hány éve van meg?
2013. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem 12-13 évesen jött meg először. Eleinte normálisan, 28-30 napra mindig megjött általában. Nem tudom mi lehet most... :/
2013. jan. 7. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Mekkora darabok? Ha 5 forintosnál nagyobbak, akkor menj orvoshoz!
2013. jan. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajono lehet hoyg van valami hormonális probléma igy hogy ennyit tolódik. Elvileg azt mondják 35 napig normális, de a tapasztalat inkább azt moutatja hogy általában ilyenkor van valami hormonális oka. Endokrinológiai kivizsgálás kéne. A nőgyógyász csak azt nézze meg van-e szervi oka. Ha fogamzásgátlót akar iadni rá ne menj bele mert nem oldja meg csak elfedi a tüneteket. ha nincs szervi ok keress fel egy endokrinológust.
2013. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!