Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm, lehet...

Késik a menstruációm, lehet felfázástól is?

Figyelt kérdés
1 hete késik a havim, tesztet csináltam negatív (egyébként is védekeztünk, nem lenne indokolt), viszont decemberben sokat fájogatott a hasam alja, a petefészkeim. Most is érzem néha egy kicsit + a tesztelés előtt tiszta idegbe voltam, mert nem szeretnénk már babát, van két gyönyörűségem. Egyébként mindig pontos szokott lenni, ezért aggódom. Lehet felfázástól? Van valami tanácsotok, esetleg gyógytea vagy valami ami meghozza? Természetesen fel fogom keresni az orvosomat, ha továbbra is késik + még egy tesztet csináljak pár nap elteltével? (Utoljára dec 4-től volt a havim.)

2013. jan. 7. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet a felfázástól.
2013. jan. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, neked is volt már ilyen? És akkor késve de megjött, vagy kimaradt egy hónap?
2013. jan. 7. 09:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen felfázástól nem is egyszer, egyszer két hét múlva jött meg a várttól, a második ilyennél kimaradt egy hónap.
2013. jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most decemberben iszonyatosan felfáztam, véres pisi, szörnyű fájdalmak, stb. és több, mint 1 hetet késett. Én is teszteltem, paráztam, pedig mi is mindig védekeztünk. Talán forró fürdő, vörösbor segítene. :)
2013. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Hát nagyon bízom benne, hogy a felfázástól van, 1 hét múlva tesztelek még egyet (hát jó lenne ha addig inkább megjönne), nem tudok nyugodtan aludni. :(
2013. jan. 7. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, mi történt veled?
2013. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm kérdésed, végül megjött szerencsére. Csak késett, gondolom a fefázás + az idegesség miatt.
2013. ápr. 20. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!