Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Vág Marianne nőgyógyászról...

Dr. Vág Marianne nőgyógyászról mi a véleményetek Gotthárdiak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 17:17
 1/4 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék!
2014. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alap dolgokra jó, de ha gyereket tervezel, vagy abortuszt, vagy bármi mást, akkor nem ajánlott. Amikor megbetegedtem, elküldött mindenhova, ahova tudott, és amikor a többi orvosnak mondtam, hogy ki küldött, azt tanácsolták, hogy keressek másik orvost. Nem a nőgyógyászok legjobbja.

Viszont a szűrések mennek, azzal nincs gond.

2015. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hello.Nekem is volt "szerencsém"találkozni vele....sajnos.Még elég friss az élmény,egyrészt mert az 1. terhességem,másrészt meg nemrég történt.Ez év február közepén mentem el hozzá,mivel előtte való napokban pozitív lett a terhességi tesztem.Kérdezte a szokásos dolgokat amiket ilyenkor szoktak..Megvizsgált..mondta,hogy a 6.hétben vagyok.Ultrahangot nem csinált,amin csodálkoztam,mivel úgy gondolom ilyenkor érdemes tudni,hogy hol található(méhen belül vagy kívül)még meg is kérdezem,hogy csinál-e..-erre ő azt válaszolta,hogy még nagyon picike és nem lehetne látni sok mindent.(Szerintem ez érdekes feltételezés volt részéről)a"vizsgálat végén annyit mondott,ha elkezdenék erősen vérezni,menjek ő hozzá,de a legjobb ha egyből Szombathelyre megyek.Másnap elkezdett enyhe barna folyásom lenni.Nem hagyott nyugodni a dolog és mondtam a páromnak menjünk el Szombathelyre és csináljanak egy ultrahangot.Elmondtam a panaszom,kértem csináljanak UH-t.Azt mondták valószínűleg a kenetvételtől barnázom.Az UH-n látható volt a petezsák,méhen belül és szivcsőpulzációt mutató embriót láthattunk.Nagyon örültem, hogy minden rendben volt.Tovább folytatódott a barnázás ami a 7 végére erősebb lett és már egy kis vérzés is volt.Ez sem hagyott nyugodni, hétfőn visszamentem a doktornőhöz,elmondtam a panaszaimat,mutattam az UH leletet...A válasza annyi volt és kérdése:Minek jöttem,hiszen minden negatív,agodalomra nincsen okom mert minden 5. dik terhes nőnek ilyen problémái vannak és ha 4naponta UH-t csinál az káros lehet az embrióra.Tehát nem csinált isételten UH-t.Ja és ,hogy én túl stresszelem ezt az egészet.Még el is hittem neki..,hisz nem lehetek okosabb egy doktornál?Aznap tényleg nem is gondoltam az egészre,tényleg nem foglalkoztam a vérzéssel,addig a percig amíg este nagyon begörcsöltem.Kb egy órán át tartott.reggelre már nem volt bajom,de már nagyon ideges is voltam,hogy mégis mi lehet ez?!Felhívtam a zalaegerszegi nőgyógyászat főorvosát (akinél már jártam egyéb ok miatt)elmeséltem a dolgokat...és már aznap du 4 órára fogadott is.Hüvelyi UH-t csinált...,de már sajnos semmi nem volt látható...Inkomplett spontán vetélésem volt...Mutattam a Szombathelyen készült UH leletet,amin el volt szörnyülködve,mivel sem a terhesség kora,sem a petezsák és embrió mérete nem volt meghatározva.A doktor úr tényleg elmondott mindent,teljes felvilágosítást adott a dolgokról minden téren,és a lényeg hogy ne adjuk fel:)De most már leírom ténylegesen a véleményem:egy dolog biztos,hogy a legközelebbinél nem hozzá fogok menni!gyerekvállalásnál nagyon lényeges szerintem,hogy olyan orvos kísérje végig a terhességed minden szakaszát aki ért is hozzá és melletted áll, majdnem úgy mint a párod.Nekem nagy csalódás volt!!
2016. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hú... nagyon gáz a nő
2018. nov. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!