Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vettem ma canesten combit, de...

Claudia18* kérdése:

Vettem ma canesten combit, de megfog jönni csütörtök környékén (abbahagytam a fog. Gátlòt és nem igazán állt még be) nem merem elkezdeni, mivan ha közben megjön?

Figyelt kérdés
nem merem elkezdeni,mert attòl tartok hogy megjön és ha abbahagyom mìg megvan,utàna folytatom nem lesz olyan a hatása:/ dd ha betudnàm fejezni addig,akkor meg mivan ha a vérzéstől kiùjul?de ha várok mìg megjön,félek hogy addig csak rosszabbodik az egész:/ valaki aki volt már ìgy kérem segìtsen!köszönöm!

2013. jan. 7. 18:40
 1/1 anonim válasza:
Gondolom azóta már el is múlt a menstruációd, mert több mint egy hete írtad ki a kérdést, de ilyen esetben (és egyébként mindig!) először olvasd el mindenképpen a használati útmutatót, ami a gyógyszerhez van. Ha esetleg kidobtad volna, a neten minden gyógyszeré fent van a Házi Patika oldalán (www.hazipatika.com), a Canesten kombié is. Eszerint a kezelést még a menstruáció előtt be kell fejezni, tehát ha éppen meg fog jönni, akkor inkább várd meg és utána kezdd el a kezelést, az a biztos. Alatta pedig azt javaslom, hogy a tamponra vagy a betétre csepegtess pár csepp teafaolajat, ami fertőtlenítő hatású, így segíthet a tünetek mérséklésében.
2013. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!