Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt peteérésem 25-én, barna...

Volt peteérésem 25-én, barna folyásom volt jan.2-én,4-én és 6-án is. (fájt ma a hasam is) Vagyis ha volt ovum, akkor meg kell jönnie, de nem jön. Miért?

Figyelt kérdés

ha van ovuláció,akkor pontosan fog megjönni,nem?

de akkor miért volt már barna folyásom?

vagy az volt a menzeszem?! :OO

(remélem nem...)

és a görcsökkel mi van? meg a trutyis krémes kevés folyással,ami azóta van?

14l



2013. jan. 7. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínüleg meg fog jönni, ha nem élsz nemi életet(nagyon remélem hogy nem) akkor nincs okod aggódni, 14 évesen simán belefér még hogy nem pontos. A szervezeted nem egy gép, nem mindig működik egyfrmán. azt hogy megjön-e a hormonok határozzák meg nem az hogy volt-e peteérés. Nekem pl idően van viszont van egy hormonbetegségem és emiatt sosem jön meg időben akkor sem ha volt jele a 14. napon az ovunak.
2013. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14 éves korban még normális ha össze-vissza jön meg a menstruáció kiszámíthatatlanul. Ha esetleg 4-5 hónap maradna ki 2 menstruáció között, akkor érdemes orvoshoz menni! :)
2013. jan. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

megjött,de az a barnáspirosas dolog és nagyon kevés.

pont 28. nap :DD

azért köszi

2013. jan. 8. 15:17
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az a barnás pirosas már a menstruáció. :) Minden jót Neked! :)
2013. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!