Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Április 19-én voltunk együtt...

Barbiii1987 kérdése:

Április 19-én voltunk együtt a barátommal pont amikor peteérésem volt, ma reggel hányingerem lett ami magától elmúlt de ez két napja is előfordult de akkor erősebben, és észrevettem egy halvány barna csíkot a köldökömtől a szeméremdombig?

Figyelt kérdés
mennyi a valószínűsége a terhességnek? és még a hasam is görcsölgetett?
2012. máj. 12. 20:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálj egy tesztet.Bár inkább az elmaradt mensi után.Sosem lehet tudni.Drukkolok.

12hkm

2012. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
volt menstruáció de egy héttel hamarabb megjött, és csak 3 napig tartott
2012. máj. 12. 20:56
 3/26 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet,azzal nem veszítesz semmit.:)
2012. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
mindenképp csinálok egy tesztet, de nagyon félek attól, hogy nem azt fogja mutatni amit én szeretnék látni...:S :) de erről a halváy barna csíkról csak terhességgel kapcsolatos dolgokat találtam, neked nem volt ehez hasonló tapasztalatod? :)
2012. máj. 12. 21:12
 5/26 anonim ***** válasza:
54%

Linea negra vagy nigra a neve a hason húzódó barna csíknak, de az általában a második trimeszterben jelenik meg.

"Tulajdonképpen mindannyiunknak van linea negra (vagy nigra) a hasán, még a férfiaknak is, csak alapesetben nem látszódik. Ugyanis csak bizonyos hormonhatásra kezd el a bőr ebben a csíkban pigmentálódni, színeződni. Ez a hormon az ösztrogén, melynek szintje a terhesség alatt igencsak megnő a kismama szervezetben.

2012. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Remélem, bejön a kívánságod, és azért jelent meg több ösztrogén a szervezetedben, mert "valaki" megjelent az életedben. :) Majd írj, ha teszteltél!
2012. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Már nem kukacoskodni akarok,de ha tudod hogy mikor van peteérésed és esetleg nem szeretnél még anyuka lenni akkor nem kellett volna szexelni,vagy legalábbis védekezni?(nem derül ki hogy konkrétan miért is félsz,erre nem utalsz)

Viszont ha szeretnél anyuka lenni akkor sem biztos hogy leszel is!A mensid ha piros volt és szokásos mennyiségű akkor nem vagy terhes!Ha kevesebb volt és barna színű,inkább csak pecsételgetés akkor bizony fenn áll a terhesség esélye!Amúgy nem mindig egyforma a menstruáció!pl nekem van hogy Niagara szerűen önlik,van hogy elvagyok napi pár tamponnal átázás veszélye nélkül!

A csík biztos hogy nem tünet,ahogy írják is csak később jelenik meg!

Mindenképp csinálj egy tesztet,aztán szurkolok hogy a kívánságod szerint alakuljon a dolog!Majd írj!

2012. máj. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
szeretnénk a kisbabát azért voltunk pont peteéréskor együtt :), erről a csíkról sok mindent halottam de unokatestvéremet is megkérdeztem neki már van egy kisfia és azt mondta, hogy neki is volt ilyen csík a terhessége elején halvány volt majd egyre jobban sötétedett, szóval nagyon remélem nekem is így lesz :) a menstruációm meg lehetett pl az én anyukámnak is volt persze nem tartott olyan hosszú ideig és hamarabb jelentkezett...:) mint ahogy nekem is...majd mindenképp írok :)
2012. máj. 13. 09:14
 9/26 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt és egyenlőre nincs is ilyen csíkom.

Én a hányingerből mindjárt tudtam,de biztos csak teszt után mertem benne lenni.

2012. máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is simán lehet,hogy terhes vagy,de mindenesetre drukkolok,és várjuk a tesz eredményed! :))
2012. máj. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!