Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Égető érzés a nemi szerv...

Égető érzés a nemi szerv táján? Fájó vizelés? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Csütörtök óta olyan pisilésnél mintha kis tüskés golyókat kéne kipisilnem. Éget a nemi szervem. Eleinte felfázásra gondoltam, de az nem ilyen lenne. Lehet hogy valami fertőzésem van?


Az elmúlt pár alkalommal fájt a nemi szervem a párommal történő együttlét után..


Nemrég kezdtem el szedni fogamzásgátlót.. Az első levél utána szünetben vagyok. Nem tudom ez számít e.


Mi lehet a gond? Mit tanácsoltok?

Volt már valaki hasonló helyzetben?


2013. jan. 7. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem a felfázásnak valami "extra" változata lehet. Amint tudsz, menj el nőgyógyászhoz, mert súlyosabb következményei lehetnek annak, ha nem kezelteted magadat időben. Ha gumi nélkül voltatok együtt, akkor a párodnak is kérj majd kezelést, különben oda-vissza fogjátok egymást fertőzni és elhúzódik a gyógyulás. Nálad még fontos lehet a hüvelyflóra-visszaállítás is (amit amúgy a fogamzásgátló is "rombol"). Én erre gynoflort és frezyderm intim segítséget használtam.
2013. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is hasonlo volt egy este furdes utan nem tudtam kiegyenesedni annyira fajt a hasam illteve a derekam,es pisilni sem tudtam,erztem h nagyon kell de nem jott semmi es fajt nagyon.meleg vizet toltottem egy muanyag palackba,azt tettem a hasamra es agyek tajra,majd amikor enyhult a fajdalom kamillas vizbe ultem es nagyon jo volt!kb.3oran at fajt,aztan elmult es azota nem faj,kb.20napja.gondolom felvoltam fazva,de nem mentem orvoshoz meg.mindenkepp a kamillas furdot probald ki,hasznalni fog biztos,jo melegen amennyire birod.
2013. jan. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! :))
2013. jan. 9. 19:52
 4/4 anonim válasza:

Tudom, hogy már régi kérdés, de végül mi volt a baj?

Ugyanezek a tüneteim és szintén a fogamzásgátló első levele utáni szünetben vagyok.

2016. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!