Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vizelés utáni kellemetlen...

Vizelés utáni kellemetlen érzés. - Jelent valami komolyat?

Figyelt kérdés

Egy 15éves fiú vagyok, és van egy olyan gondom, hogy

pisilés után, olyan érzésem van mintha fel lennék fázva, ugyanúgy érzem , hogy még kell, de egyáltalán nem kell, amikor már ott tartok hogy jó akkor újra. Közben pedig végig ráz a hideg. De ez nem folytonos, néha 1 2 hetente 1 ilyen alkalom van kb. Heti 2szer maszturbálok általában, és akkor ugyanez az érzés tölt el, és a maszturbálás után rákövetkező napra is mintha fel lennék fázva. És félek hogy ez valami gáz lehet :|.



2012. aug. 20. 15:38
 1/8 anonim válasza:
cigizel?
2012. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mondjuk fel vagy fázva?
2012. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen cigizek.

És télen nyáron 2 hetente felfázok? O.o

2012. aug. 20. 15:41
 4/8 anonim ***** válasza:
mert egyszer is volt vizeletvizsgálatod, amiből kimutatták, hogy fel vagy fázva?
2012. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felfázás, vesekő?
2012. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, igazából eddig nem érdekelt mert úgy voltam vele , hogy jó felfáztam gondolom ,majd elmúlik, csak ma is ez van, és már elegem lett belőle gondoltam rákérdezek.
2012. aug. 20. 15:48
 7/8 anonim ***** válasza:
hát...ez magától nem múlik el,antibiotikummal kell kezelni,úgyhogy go a doki holnap!
2012. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az lesz , értelmes, és segitő válaszokat meg köszönöm szépen :)
2012. aug. 20. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!