Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Fáj a derekam vagy a gerincem azt sem tudom, a gyomrom is szarakodik, mert tegnap sok sütit ettem. A hasam alja is fáj .Eléggé furán viselkedem mindenbe belekötök, nincs kedvem semmihez. Ez most mi? Meg fog jönni a bajom? Anyunak 2 hónappal a születésnapja előtt jött meg nekem is akkor fog? Bár az én születésnapom augusztusban van! Kérlek segítsetek de ne gúnyolódjatok! Köszi!!

2013. jan. 8. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet meg fog jönni, bár ennek semmi köze ahhoz, hogy anyukádnak mikor kezdődött. Ha ez a helyzet, ne félj. :)
2013. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy meg fog jönni,bár ezt nem lehet kiszámítani.Az nem befolyásolja,hogy anyukádnak mikor jött meg
2013. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de azért eléggé fura és rossz érzés.... anyukám mindig azt mondta hogy " Neki is csak 16 évesen jött meg és nekem is biztosan akkor fog.."
2013. jan. 8. 21:13
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tudja.
2013. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem a klónja vagy hanem a gyereke. Már ha nem szűznemzéssel fogantál.:)
2013. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egy dolog biztos. Ha 16 éves korodig sem menstruálsz, akkor orvoshoz kell menned. :)
2013. jan. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen hány éves vagy?
2013. jan. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
augusztusban leszek 16!!!
2013. jan. 9. 11:14
 9/16 anonim ***** válasza:

anyumnak is 2 hónappal a 14 előtt jött meg,nekem meg utána 3 hónappal.

semmi köze anyud génjeinek ahhoz,hogy mikor jön meg neked. sok olyan van,akinek az anyja 12 évesen már menstruált,ő meg csak pl. 16 évesen.

a hangulatnak sincs sok köze hozzá,akkor is lehet rossz kedvű az ember,ha még nem menstruál :D

ha majd a folyásod jelezni fogja,akkor fog megjönni.

milyen színű,állagú? változott az utóbbi időben?

2013. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16-17 éves korodra kellene megjönnie, mivel az előjelei meg is vannak, szerintem hamarosan megjön!
2013. jan. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!