Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cypromix, Allegra forte,...

Cypromix, Allegra forte, fejfájás?

Figyelt kérdés
A kettő üti egymást és ezért lehet fejfájásom? A cyprot már 6 hónapja szedem és eddig nem tapasztaltam kellemetlen mellékhatást. 4. napra megjött, rá négy napra el is múlt. A bőröm miatt írta fel a doki, ami szépen-lassan javul szóval hatásos gyógyszer. De az utóbbi 1,5 hónapban a csalánkiütésemre elkezdtem Allegra fortét szedni (ilyet már szedtem nyáron mikor még a cyprot nem, és nem okozott gondot) viszont karácsony környékén elkezdett fájni a fejem kb 2 napig egyfolytában, ami azért volt szokatlan mert nem vagyok migrénes típus. Húzós napok voltak, mert keveset aludtam akkoriban, ezért mikor sikerült kialudnom magam, megszűnt a fejfájás. Azt hittem el is múlt csak a kialvatlanság okozta, de azóta néha-néha megint fáj, kb ha lehajolok nyomást érzek az egész fejemen. A kérdésem az lenne: a cypromix rossz és írassak fel mást vagy az allegrát hajítsam el mert a kettő üti egymást??
2013. jan. 8. 20:21
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ezt legjobb lenne egy orvostól megkérdezni. Akár a háziorvostól, akár a nőgyógyásztól
2013. ápr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!