Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abbahagyhatom csakugy a fog...

Abbahagyhatom csakugy a fog gatlo szedeset, vagy csak orvosi engedejjel.1o napja verzek, fejfajas, mellfeszules, orvoshoz csakhetfön tudok menni. Addig hagyjam abba?

Figyelt kérdés
akkor tovabbra is fogok verezni?vagy ugy hagyhatom abba,h egy masik gyogyszerrel?vagy csak ugy is?diane 35

2012. nov. 16. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha bajod van vele akkor hagyd abba. én majdnem trombózist kaptam tőle... azonnal abba kellett hagynom.
2012. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen.de nem fogok megjobban verezni ha abbahagyom,1o nap utan?nem kene azonnal attvaltani masik gyogyszerre?vagy igy mar ne szedjek semmit?
2012. nov. 16. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden gyógyszer tájékoztatóján rajta van, hogy erős mellékhatások esetén azonnal abba kell hagyni a szedését és orvoshoz menni. Ne terheld tovább a szervezetedet addig sem, amíg orvoshoz jutsz.
2012. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,szerintem 1o nap eleg is ahhoz,h abbahagyjam,akkor holnap mar nem veszek be gyogyszert.csak azert kerdeztem mert gondoltam kell 1 kis idö mig a szervezet hozzaszokik,de 1o nap eleg,meg ezhogy verzek rendesen,max,tovabbra is verezni fogok,de nem terhelem tovabb magam.regebben is szedtem gyogyszert,igazhogy nem ilyen eröset,de semmi bajom sem volt.
2012. nov. 16. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Abbahagyhatod. Meg fog jönni utána a menzeszed, de legalább pár nap múlva elmúlik és a fejed sem fog fájni. Addig is igyál sok folyadékot, hogy kimossa a szervezetedből a hormont. Nem mindenki bírja szedni, töbek között én sem birtam.
2012. nov. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de muszaly szednem masik gyogyszert?vagy ne szedjek semmit?
2012. nov. 16. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!