Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pécsen melyik nőgyógyászt...

Pécsen melyik nőgyógyászt ajánlanátok? Ki az aki tényleg érti a dolgát?

Figyelt kérdés
Babát szeretnék,de előtte szeretnék elmenni nőgyógyászhoz,hogy biztosan minden rendben legyen,mert 1,5 éve nem voltam. Nem akarok dokit fogadni,de szeretném ha jó kezekbe kerülnék. Kit ajánlanátok?
2013. jan. 8. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Labossa Gusztáv. Nagyon rendes orvos, és érti is a dolgát. Magánpraxisa van, de megéri. Én betegség miatt mentem hozzá, és nagyon sok orvosnál voltam őelőtte. Rajta kívül senkit nem ajánlanék, mert a többi vagy nem ért hozzá, vagy egy bunkó paraszt, vagy mindkettő...
2013. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak pontosítanék, mielőtt valaki leszúrna: csak azokról az orvosokról van ilyen negatív véleményem, akiknél én voltam. De az elég sok volt.
2013. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!