Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesten ajánlanátok megbízh...

Budapesten ajánlanátok megbízható, aranyos nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Nem magánorvosra gondoltam. Különösen félek nőgyógyászhoz menni, sajnos a szűrővizsgálatokat is elhanyagoltam, de hamarosan babát szeretnénk és mindenképpen szeretném tudni, hogy minden rendben van-e, egészséges vagyok-e? És persze terhesség alatt rendszeresen kell majd járnom vizsgálatokra, így olyan orvost szeretnék, akivel a terhességet is nyugodtan végig tudnám csinálni.
2012. okt. 21. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Női, vagy férfi orvost keresel?
2012. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az mindegy. Nőnél még nem voltam, de hallottam rosszakat :S
2012. okt. 21. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, azt többnyire fiu orvostan hallgatók terjesztik a neten...
2012. okt. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igazad van utsó.
2012. okt. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Magánhoz menj...gondolom azért félsz mert sztkba jártál...
2012. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem magánhoz akarsz menni, akkor csak az sztk marad, és én úgy tudom, hogy ez alapján, csak a lakóhelyed szerinti sztk-nőgyógyászokból választhatsz. Legalábbis ez 5 évvel ezelőtt még így volt.
2012. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lehet hogy így van, mert szokták mondani, hogy menjek abba a kerületbe, ahol lakom. De nem vagyok Budapesten bejelentve, a bejelentett címem pedig 160km-re van innen. Tehát mindegy hová megyek, mert egyik kerülethez sem tartozom, vidékre pedig nem szoktak küldözgetni, mert azt azért mégsem. Elvileg szabad orvosválasztás van (más dolog, hogy az orvosok húzzák a szájukat, ha nem tartozol a körzetükhöz).

Magánhoz semmiképp nem mennék, arra nincs pénzem, nem is költenék rá, mert nem keveset vonnak le TB címszóval, szóval olyasmiért nem szeretnék fizetni, amiért már havonta fizettem.

Félni akkor is félnék. Nem volt eddig sem rossz tapasztalatom, csak nagyon feszélyez, hogy egy idegen látja azt, amit.

2012. okt. 22. 22:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen félős voltam,de már az első és egyben jelenlegi orvosom is magán volt,így olyan volt mintha egy hotelben lennék...teljesen megnyugtató környezetben, ja és doktornőnél.Erre nem sajnálom a pénzt.
2012. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is női dokihoz járok magánba, évente egyszer.

Nem mondom, hogy hú de jól érzem magam, de azért elviselhető kulturált. Én is összegyüjtöm rá a pénzt.

2012. okt. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!