Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon sűrűn felfázok, annak...

Nagyon sűrűn felfázok, annak ellenére hogy odafigyelek hogy mindig rendesen fellegyek öltözve, a nagyon gyakori vizelési inger mellett nincs más tünetem, lehet hogy ez nem felfázás végett van? Tapasztalt már valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Még egy ideig nincs lehetőségem elmenni orvoshoz, és már nagyon nagyon zavaró a dolog... :(

2013. jan. 9. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt javasolnám, hogy szedj tőzegáfonya tablettát vagy igyál tőzegáfonya teát. Én fertőzések visszatérése ellen hazsnálok frezyderm intim segítséget, a dobozán olvastam, hogy jó felfázás ellen is. Nézz utána, hátha...
2013. jan. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne orvoshoz menni, mert a felfázás bakteriális (vagy gombás) hólyagfertőzés és antibiotukummal kell kezelni! Tele van bacival a pisid! Könnyen ez továbbmehet a vesék felé is. Azért újul ki mindig, mert soha nincsen kikezelve. Rengeteg folyadék és antibiotikum! Megelőzésnek (de nem a gyógyításnak) jó a tőzegáfonya.
2013. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!