Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos nyulos nyálkás...

Folyamatos nyulos nyálkás átlátszo/fehér folyás?

Figyelt kérdés
Már nagyon régota ez van..tudom hogy minden nönek van egy kevés folyása ami normális,de nem tudom hogy ezzel mit kezdjek,mert elég sok és nagyon idegesitö.orvoshoz kéne mennem?még nem voltam nögyogyásznál és csak akkor mennék ha nagyon muszáj..normális válaszokat!
2013. jan. 9. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
nem ártana megnézetni. Könnyen lehet hogy normélis de lehet bakteriális fertőzéstöl (dokszor semmi tünete akár még folyás sem) is vagy akár méhszájsebtől.
2013. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kellemetlen szagú és semmi tünetet nem okoz, akkor nincs gond, hacsak nem hirtelen lett sokkal több.
2013. jan. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális. Sajnos neked erősebb az átlagnál, de nem lehet semmit sem tenni ez ellen.
2013. jan. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a ciklustól függ,hogy milyen a folyásod
2013. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!