Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esküvő és menstruáció kérdés?

Esküvő és menstruáció kérdés?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnénk esküvőt és nem szeretném, ha "piroska" kopogtatna azon a napon! Nem szedek fogamzásgátlót, mert babát szeretnénk! Van valamilyen kalkulátor, amivel nagyjából ki lehetne számítani az esedékes mensit? Ciklusaim nem napra pontosak, így kiszámolni nem tudom...
2013. jan. 10. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet ennyire előre kiszámolni amugy sem de igy hogy nem pontos végképp nem.
2013. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem napra pontosak, akkor nem lehet kiszámolni.

Ha akkor esedékes lenne, akkor a doki tud olyan szert adni, ami eltolja (nyilván az is hormon).

2013. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha addig teherbe esel, tuti nem fog megjönni...
2013. jan. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

Csak fogamzásgátlóval lehet eltolni. Amúgy mi ekkora baj a mensivel?

Tampon és semmi gáz.

2013. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Ha addig teherbe esel, tuti nem fog megjönni..." -> Azon vagyunk, hogy jöjjön a babó, de ezt sem lehet biztosra kalkulálni, mert már 7 hónapja rajta vagyunk a témán!


"Amúgy mi ekkora baj a mensivel?

Tampon és semmi gáz." -> Csak az első két nappal van a gáz, mert nagyon erős a mensim és óránként-kétóránként kell tampont cserélnem...

2013. jan. 10. 16:06
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem csak fogamzásgátlóval lehet eltolni.
2013. jan. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Még mivel?
2013. jan. 10. 16:16
 8/12 anonim ***** válasza:
Progeszteron tartalmú szerrel. Természetesen azt is csak nőgyógyász írja fel, de azt nem kell több hónapig szedni, csak még a menzesz előtt időben el kell kezdeni.
2013. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
egyéb hormonális gyógyszerrel. Most még feleslgesen ezen agyalnod. Pár héttel elötte látni fogod hogy kb mikro fog akkikor ráérsz bezsélni az orvossal. Viszont igy hogy már 7 hónapja próbálkoztok és nem jön össze és nem pontosak a ciklusaid lehet nemárta lassan felkeresni egy endokrinológust. Tudom elvileg egy év sikertelenséget mondanak, de ha jó fej az orvos ár elkezdi a kivizsgálást ennyi idő után. Csak azért mondodm mert ha bejelentkezel egy meddőségibe akkor eleve a legtöbbe 2 hónap múlvára kapsz csak időpontot. Tudom hogy idegölő a várakozás mivel én is ilyen problémával küzdöttem, kűzdök.
2013. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es!


Nagyon szeretnénk kisbabát, de "egyelőre" még nem ideglő a várakozás, mert - tudom közhelyes leszek - de nem "görcsölünk" rajta. Ha jön, akkör nagy örömmel fogadjuk és várjuk természetesen! Ha eltelik egy év és még nincs pocaklakó, akkor majd biztosan felkeresünk egy orvost, de szerintem még korai ezen agyalni! :-)

2013. jan. 10. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!