Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fog még nőni a mellem, vagy...

Fog még nőni a mellem, vagy ilyen marad?

Figyelt kérdés
Először is, légyszives hagyjatok a bunkó válaszokkal. 13 éves lány vagyok...tudom, h még fejlődésben vagyok, de egy dolog aggaszt: nekem még alig van mellem, szinte semmi, de az ÖSSZES többi barátnőmnek, ismerősömnek van, SŐT elég nagy...és kissé kétségbe vagyok esve,h velem van-e baj.:SS értelmes válaszokat kérek, köszönöm :)
2013. jan. 10. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

13 évesen még bőven. Nekem még 20 évesen is nőtt kicsit. Ne parázz még abszolut fejlődésben vagy. :)

Menzeszed megvan már? Azzal is összefügg. Amíg nincs, addig nem igazán nő.

2013. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs de annyi ilyen kérdés van és Te is gondolhatod hogy hülyeség mivel természetes hogy fogsz még váltoozni. 13 évesen még sehol sem vagy a felnöttkori végeleges önmagadhoz képest. Lehet hogy nem lesz angy melled sosem, de szinte mindnekinek van valamennyi, De akinek nincs aaz is teljesn mértékben nő még attól. Szóval nyugodj meg biztos fog még nőni az hogy mekkorára csakis ganetika függő. Az esetleg adhat támpontot hogy mekkora van anyukádnak. De ze sem feltétel mert a legjobb barátnöm anyukájának mindig is kis melle volt barátnmnek meg olyan angy lett hogy geészségügyi gondokat okoz nála.
2013. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fog még nőni a melled évekig, de ne foglalkozz azzal, hogy másnak már nagyobb melle van, mert mindenki más ütemben fejlődik! Ilyen az élet. Van aki előbb és jobban fejlődik, van aki később. De egy korán érő lány sem értékesebb semmivel, későn érő társainál!!!
2013. jan. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fok még nőni a melled és ahogy írták ne hasonlítsd magad máshoz, még a testvéredhez sem, hisz mind másak vagyunk. Nekem sem volt szinte semmi mellem, nagyon kicsik voltak, majd 2. ról 3. gimire nőtt rengeteget, sőt a nyári szünetben a legtöbbet , még én is meglepődtem és a suliban is észre vették. Szóval ez nem törvényszerű, hogy ha a korodbelieknek nagyobb melle van, neked is nagyobbnak kell lennie. De ha nem nő túl sokat se ess kétségbe, attól még egészséges és ugyanolyan értékű lány leszel, mint mások.
2013. jan. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!