Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellméret probléma! Egyik...

Mellméret probléma! Egyik mellem sokkal nagyobb mint a másik! Ugye nem marad így?

Figyelt kérdés
A babám szopizik is és tápszeres is. Eddig mindig csak az egyik mellemből szopizott, mert a másiknak nem olyan nagy a mellbimbója (de ezt mindig lefejem), azt vettem észre, hogy abból amelyikből szopizik sokkal (cm-erekben mérhető) nagyobb! Ez ugye nem fog így-maradni?

2012. okt. 15. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy maradt. :S
2012. okt. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem maradt úgy.

Szoptatás vége felé a lányom csak az egyikből fogadta el. Pár hónapig így volt. Később visszaállta a rend, olyannyira, hogy amelyikből szeretett szopizni, alapból az volt a kisebbik mellem, és újra az is lett.

2012. okt. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Orvost ne kérdezel meg?
2012. okt. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet! A kislányom 13 hónapos még aktívan szopizik. Nekem mindkettőből, de a bal mellemből gyakrabban mert abban kicsivel több a tej is és hamarabb is megtelik mint a jobb oldali. De olyan óriási nagy a különbség, hogy az hihetetlen ... :( Rossz tükörbe nézni. Remélem én is, hogy ez nem marad így, vagy ha így is marad nem lesz olyan látványos a különbség...
2012. okt. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy maradt. Nem olyan nagy a különbség, de én észreveszem, meg a felsőim nyakán látszik, hogy nem teljesen szimmetrikusak. Egyik oldalra egy picit elcsúszik a kivágás.
2012. okt. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem még nem beszéltem orvossal...remélem, hogy nem marad így mert nagyon nagy a különbség és csúnya is:(
2012. okt. 21. 19:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Eltelt pár hónap és sajnos úgy maradt a mellem...Hát ezek szerint ez így működik :(
2013. febr. 25. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!