Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mikor fog megjönni...

Szerintetek mikor fog megjönni? 12L

Figyelt kérdés
Van szemérem és hónaljszőrzetem (bár ott csak pár szál), fehérfolyásom, viszont pár napja csak világosbarna folyás van a tisztasági betétemen. Az állaga így ránézésre kicsit nyálkás, nem büdös, nem viszket semmi... a hasam picit fáj.

2013. jan. 11. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:

attól függ,hogy mi,mióta jelentkezik nálad. ha már kábé 2 éve van folyásod,akkor lehet hogy megjön. ha nincs meg olyan rég óta,akkor ez csak eőjel arra,hogy pár év múlva megjön.

hah hiszed ha nem,7 évesen egy nyaraláson barna volt a bugyim,de nem ütöttem meg semmibe magam,mert arra anya is emlékezne stb,bekaksizni meg tuti nem kaksiztamxd.

és erre megjött 14 évesen. szerintem ez amolyan jel volt,hogy minden szervem megvan,pár év múlva meg fog jönni.

valószínűleg(mivel már serdülsz),neked pár hónap múlva tuti megjön. ha sötétedik a folyás,akkor most fog megjönni.

2013. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt még így sem lehet megmondani, csak annyi biztos, hogy 16 éves korodig nem kell aggódnod. :) Ha addig sem menstruálsz, akkor érdemes orvoshoz menni. :) Szóval most 4 évig nyugi! :)
2013. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
változás?
2013. febr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi.:( Normálisan fehér folyásom van, a barna elmúlt már egy hónapja.
2013. febr. 14. 17:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Azóta megjött? :D
2013. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, már megjött!:)
2013. dec. 1. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!