Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy vizsgál meg az urológus...

Hogy vizsgál meg az urológus egy lányt? :/ Félek.

Figyelt kérdés
Erős felfázás, vagy hólyaggond ...vizelettartási probléma... csip is ...

2013. jan. 11. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Pisilned kell egy pohárba és megvizsgálják a vizeletedet, szükség esetén elküldik tenyésztésre.

Ha úgy kéri az orvos, akkor egy pici, vékony csövön keresztül megcsapolják a hólyagodat, ami nem fáj, de kellemetlen. Ebben az esetben sokkal sterilebb vizeletet kapnak, mintha pohárba pisilnél.

Az orvos pedig maximum megnyomkodja a hasadat, illetve a vesédnél megütögeti, hogy érzel-e valahol fájdalmat.

2013. jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A vizeletemet már vizsgálták laboratóriumba, és nincs benne gyulladás, se vér, se baktérium... a probléma mégis van...

egyszerüen nem tudom tartni a vizeletet .... A hasam kissé görcsöl, fáj...enyhe hőemelkedésem is van.

2013. jan. 11. 17:51
 3/15 anonim ***** válasza:

Akkor még esetleg elküld további vizsgálatokra. Ultrahangra, vérvételre...

Esetleg 24 órás vizeletgyűjtést kell csinálni.

2013. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2013. jan. 11. 17:58
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha a hólyagból közvetlenül vesznek vizeletet, az azért nem túl kellemes.

Levetkőzől deréktól lefelé, mint a nőgyógyásznál, terpesztesz egyet, doki feldug egy vékony csövet a hugycsöveden, ami csak akkor fájdalmas, ha gyulladásod van. de akkor nagyon.... én sírtam úgy fájt és a legrosszabb az volt, hogy elötte becsaptak és azt mondták hogy nincs fájdalom. Kint a váróban bizony más is könnyezett és két kézzel fogta a micsodáját.

Ha nincs gyulladás, akkor állitólag nem fáj!

2013. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És mennyire dugja fel? Én még szűz vagyok.... :o
2013. jan. 11. 20:13
 7/15 A kérdező kommentje:
Az urológus is irhat fel antibiotikumot ?
2013. jan. 11. 20:30
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha a húgycsövedbe dugja fel, attól nem veszted el a szüzességed. Az egy másik lyuk...
2013. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha a hólyagodba dugnak csövet, az nem a hüvelyeden keresztül történik, hanem a húgycsöveden keresztül. :)
2013. jan. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Jézusom, akkor tulképp két lyuk van.. . :O

az állam leesik... :o

2013. jan. 12. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!