Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kicsit pirosabb, ha hozzáérek...

Kicsit pirosabb, ha hozzáérek érzékeny és viszket (a nemi szervem). Mi ez, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha pl Wc-papirral megtörlöm, akkor ilyen viszkető érzés meg nagyon érzékeny is, nincsen semmilyen folyásom, pont hogy tök száraz vagyok. Lehet hogy hüvelyszárazság? Nem csak a szexnál zavar, hanem alapjáraton is érzem hogy baj van (pl WC-zés után). Nőgyógyászhoz hétfőre kaptam időpontot szóval akinek csak ez az egy válasza van az köszönöm de inkább ne írjon. Jövőhétre muszáj meggyógyuljnom :( Mit kenjek rá ami jót tesz neki ? Vettem Vailactot ami helyreállítja a hüvelyflórát, de ezen kivül még micsináljak?
2013. jan. 12. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gyógyszertárban kérjél rá valamit amíg nem tudsz orvoshoz menni.
2013. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen azt írtam is hogy Vagilactot kértem rá a gyógyszertárba...
2013. jan. 12. 12:39
 3/5 anonim ***** válasza:
naponta 2-3x mosakodj ott lent. Én "nagywc" után is lezuhanyozok ott lent,amikor csak lehet,hogy megelőzzem a hüvelyi fertőzéseket :)
2013. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nekem nem fertőzésem van szerintem, mert nincsen folyásom... Pont hogy túl sokat tisztálkodtam odalent és bár nem használtam szappant, a sima víz is szárít, nem tesz jót és én mindennap végeztem öblítést.A túlzott tisztálkodás se jó.
2013. jan. 12. 21:49
 5/5 anonim válasza:

Igaz, ez régebben volt már, de végül megtudták mondani, hogy mi volt a baj? Sajnos reggel óta hasonló problémám van nekem is, de nem tudom mitől történt, hisz nem voltam még együtt senkivel, mosakszok rendesen...nem értem.

Előre is köszi a választ! :)

2013. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!