Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nempublikus kérdése:

Nem tudom eldönteni, hogy kóros vagy természetes-e a folyásom, és azt sem, hogy a hüvelybemenetelem pirosabb-e a kelleténél. Hogy döntsem el? 16/L

Figyelt kérdés

a folyásomban nem igazán látok rendszert,mindig ugyan annyinak tűnik. Frissen fehér vagy átlátszó,a bugymon már sárga, az állaga csomós...

De bajban igazából a mennyiségével vagyok,nem tudom sok-e. Szoktam érezni,ahogy jön, mint mikor a menstruációs folyaék távozik. Az normális?


2012. aug. 8. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Érzel csípést, vagy viszketést a puncidnál? Kellemetlen a folyásod szaga? Máskor nem olyan színű a hüvelybemeneted mint most?
2012. aug. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha bizonytalan vagy, akkor jobb ha orvoshoz mész, mert csak ő tud biztos választ adni! Minden jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A folyásomnak nincs kellemetlen szaga, és azt hiszem mindig olyan színű... De viszont sok a folyás, nagyon. Anyukám szerint egy kissebb fertőzés lehet, de időpontunk nagyon sokára van... Vajon ez várhat 3 hónapig?
2012. aug. 13. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első 2 válasz írója vagyok. Ha aggódsz, akkor próbáljatok közelebbi időpontot kérni, esetleg egy másik nőgyógyászhoz! Minden jót kívánok Neked!!! :)
2012. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!