Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, ha a vérzésem...

Az normális, ha a vérzésem egy kicsit barnás árnyalatú? És az, ha nem érzek fájdalmat?

Figyelt kérdés

csak nemrég jött meg, ez a 2. eset. azt vettem észre, hogy piros, de van egy kis barnás árnyalata is... ez normális, vagy fertőzésre utal?


legutóbb sem, és most sem éreztem fájdalmat. Vagy csak olyan kicsi volt, hogy nem vettem észre, nem tudatosult bennem, hogy mi az. ez normális? lehet, hogy később sem fogom érezni, vagy ez változhat?


2013. jan. 12. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

A menzeszt nem kell normális esetben görcsöknek kísérnie, úgyhogy ez rendben van.Reméljük így is marad.

A barnás árnyalatot a lebomlott vér okozza, nekem amikor már múlik el az egész ilyen.

Ha fertőzésed lenne nagyon kellemetlen szagot éreznél.

2013. jan. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mindenkit visel meg a menstruáció! Ezért marhaság előre azzal ijesztgetni a még nem menstruáló lányokat, hogy az milyen szörnyű dolog. Mindenki magán tapasztalja meg, hogy hogyan viseli a menstruációt!
2013. jan. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát, érzek szagot egy kicsit, de nem tudom, hogy az az-e... ömm, ilyen punciszaga van, na.
2013. jan. 14. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!