Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás hüvelyváladék mitől lehet?

Barnás hüvelyváladék mitől lehet?

Figyelt kérdés

Átnyálaztam rengeteg kérdést, de egyiket sem találtam hasznosnak..

A vizeletem normális, csak a wc-papíron ilyen barnás, talán nyúlós (nem nyúltam hozzá..) hüvelyváladék van. Nem sok, de rettentően kellemetlen érzés. Viszket körülötte (de szerintem a friss borotvától, mert szokott. A menzeszem viszonylag pontos, 2-3 nap eltérések vannak, de ez még nem következne. (13-16 között szokott). Nem szedek fogamzásgátlót se semmilyen gyógyszert. (18/L)

Úgyhogy nem tudom. Esetleg valakinek ötlet? Ez normális lenne?



2012. jún. 27. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A helyedben én elmennék orvoshoz!
2012. jún. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A ciklusod közepén nem most vagy? Akkor előfordulhat peteérés(ovuláció), ami gyenge vérzéssel(barnás váladék) járhat. Ha nem ovulálsz keress fel egy nőgyógyászt, lehet fertőzés is.
2012. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ott körül járok ha 16 fele van vége. Nem érzek semmi mást egyébként. 3x vettem észre ezt az alvadt vért, de más tünetem nincs:)


Köszönöm a válaszokat.

2012. jún. 28. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!