Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megsérülhetett vagy elszakadha...

Megsérülhetett vagy elszakadhatott a szűzhártyám?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és már 10 éves korom óta menstruálok. Eddig betétet használtam, de úgy gondoltam, hogy sokkal jobb lenne a tampon, nem csúszik el, nem érzem stb. Nemrég próbálkoztam normál méretű tamponnal, de nem sikerült felhelyezni mert nagyon fájt akárhogy is próbáltam, szóval vettem mini-t és azzal sikerült is, de már a menszesz legvégén voltam, tehát nem nagyon véreztem, csak egy kicsit, szóval estére úgy hagytam majd mikor felkeltem, alig bírtam kihúzni és fájt is, picit fel is kellett nyúlnom, hogy kijöjjön. Nem nagyon volt megtelve, sőt egyáltalán nem, csak megduzzadt. Miután kihúztam kicsit véreztem is (élénk piros friss vér), de azután egyáltalán nem. Tehát ebből gondolom, hogy a szűzhártyámmal kapcsolatos lehet a dolog.


Légyszives értelmes és hasznos kérdéseket írjatok! :) A hülyeségek egyáltalán nem érdekelnek! :)



#menstruáció #sérülés #tampon #szűzhártya #tamponhasználat #elszakadt szűzhártya #megsérült szűzhártya
2013. jan. 12. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem, az nem megy fel addig :-)

Csak még szokatlan, azért dörzsölhet.

2013. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) De akkor miért véreztem? Mikor már meg se volt? :|
2013. jan. 12. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
biztos nem a szűzhártyád volt. csak pecsételő utó vérzés. ne aggódj.
2013. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
80%
Azért fájt, mert nem szívta meg eléggé magát a kevés vértől, olyankor mindenkinek fáj a kivétel, a legvégén én már betétezek. És nem megy fel odáig, a mini meg aztán pláne nem . No para :)
2013. jan. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huhh hát agyon szépen köszönöm a válaszaitokat! :) Ez most megnyugtató volt! :) Tényleg köszi :)
2013. jan. 12. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőekkel, meg még annyit, hogy szerintem ne hagyd fel máskor éjszakára.. Nem igazán tesz jót ott a belső környezetnek.
2013. jan. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha két ujjal óvatosan szétnyitod a kisajkaidat,akkor egy tükörrel láthatod a szűzhártyádat. Így könnyen le is ellenőrizheted, hogy minden rendben van-e.

Remélem sikerült segíteni.

2013. jan. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!