Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baratnommel szilveszter...

Baratnommel szilveszter ejszaka egyutt voltunk es kiszakadt a gumi, de kihuztam mielott elmentem, csak a vegen vettuk eszre hogy ki volt szakadva. Csak tul aggodom?

Figyelt kérdés
Masnap vettem esemeny utani tablettat ( escapelle-t,72 oras) amit 10 oran belul bevett. Januar 9 kor kelett volna megjojjon, de meg most sem jott. Miert?Lehet a tabletta hatasa, hogy mar negyedik napja kesik??? Mellei fajnak, dereka is neha, ugy mint maskor, elotte soha nem csinaltuk gumi nelkul, nem voltam benne most sem. Normalis valaszokat kernek nem szivatast pls.
2013. jan. 12. 23:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jah, 1 napot altalaban kesik neki, ritkan kettot, de ennyit nem szokott
2013. jan. 12. 23:45
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is vettem be párszor eseményutánit, és nekem a 3. hétre jött meg.
2013. jan. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor csak tulparazom??? feltem nagyon
2013. jan. 13. 00:00
 4/11 anonim ***** válasza:
az eseményutáni egy hormonális lórúgás a szervezetnek, simán előfordulhat, hogy több napot, hetet is késni fog a menstruációja.
2013. jan. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a tablettától késik, de ha az megnyugtat csináljon tehességi tesztet. Ha 9-én kellett volna megjönni már kimutatja ha terhes, de szerintem így elég kicsi rá az esély.
2013. jan. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a normalis valaszokat, jol jon ilyenkor
2013. jan. 13. 00:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Esemény utánival én úgy tudom, szinte 100 százalék, hogy nem lesz terhes. Az egy nagyon erős cucc, szóval szerintem ne aggódjatok, főleg, hogy utána nem sokkal bevette, ráadásul 72 órán belül kell bevenni, én legalábbis így tudom.
2013. jan. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is feleslegesen aggódsz :) Az a tabletta sok mindent össze tud zavarni, ha többet fog késni, akkor se essetek kétségbe.. Ja és kb felesleges volt bevennie, ha úgysem mentél el benne.
2013. jan. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyakori hogy az esemény utáni felborítja a hormonrendszert. egyik barátnőmnek 4 hónap volt mire beállt újra, és neki késett is tőle. Mivel szilveszterkor volt ,ár csinálhat tesztet pár napon belül, de tuti nem terhes hanem a gyógyszertől késik, nagyon nagy hormonlöket, simán felboríthatja.
2013. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha elgondolkodom igy van, ahogy mondjatok,csak azert feltem. de koszi mindenkinek, megnyuktat azert
2013. jan. 13. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!