Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti miben tartjátok a betétet/t...

Ti miben tartjátok a betétet/tampont otthon és az iskolában? 13/L

Figyelt kérdés
És miben viszitek ki a vécére? Csak simán kézben? Vagy hogy? Most jött meg először és nagyon parázok.. Előre is köszi
2013. jan. 13. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én táskámban tartom a legeldugottabb zsebében. Wc-re meg úgy vittem, hogy belenyúltam a táskámba és ott belegyömöszöltem a felsőm ujjába. Majd zsebre raktam a kezem. És nem vette észre senki ;) Amúgy nem kell parázni! ;)
2013. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én itthon a fürdőszobában a a kisszekrényben tartom, a suliba meg egy nesszeszerben, amit berakok a sulitáskámba. A suliban úgy viszem ki a wc-re, hogy gyorsan becsúsztatom a felsőm alá a betétet, és elmegyek a wc-re. Na parázz!!! Én is 13 éves lány vagyok, nekem ez most a 3. mensim. :) Na hajrá!
2013. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi csajok! Azért még várom a válaszokat:)
2013. jan. 13. 14:35
 4/12 anonim ***** válasza:

Otthon a fürdőszobában,egy kisszekrényben.

A suliba pedig a táskám legeldugottabb zsebében tartom.

Én úgy szoktam csinálni,hogy a suliba indulás előtt berakom a kardigánzsebembe a betéteket,így ott már nem kell átcsempészni a táskából.

2013. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Itthon a fürdőben egy szekrényben.

Suliban egy neszeszerben, és mielőtt mosdóba megyek, átteszem a gatyám első zsebébe. :)

2013. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én itthon fürdőszobaszekrény, suliban meg táska, meg még anno járt a tamponhoz ilyen kis tartó abba szoktam beletenni, és úgy megyek ki a mosdóba, és azt ha kezedbe fogod utána senkinek nem tűnik fel, vagy ha beleteszed a zsebkendőkhöz és úgy mész ki, mikor még betétet használtam akkor én is a felsőm alá tettem, vagy táskával mentem ki.:)
2013. jan. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 female_superiority ***** válasza:

Otthon a fürdőben, a polcon. Munkahelyen a táskámban. Amíg iskolába jártam ott is a táskában. Táskával simán ki lehet menni vécére.

A lányok persze tudják miért teszed, de ez egyáltalán nem ciki, sőt természetes, az emberiség felét érintő dolog. :-)

31/N

2013. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Itthon a fürdőben egy szekrényben, iskolába pedig a táskámba, és mikor megyek wc-re azelőtt rakok egyet a zsebembe.
2013. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Itthon a betétek egy polcon vannak, a tampon pedig egy szekrényben a fürdöben. A suliban mióta gimis vagyok úgy szoktam, hogy viszem magammal az egész táskámat a wc-re. Sokan így csinálják, egyáltalán nem gáz. Általánosban más volt, ott a zsebembe raktam. Én is elég cikinek éreztem, de valahogy túléltem. :) 17 L
2013. márc. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
suliba zsepik közé :DDD
2013. nov. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!