Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek is ciki hogy...

Szerintetek is ciki hogy ilyen magas vok ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Bár nem én vagyok a legmagassabb az osztályból 2-en magassabbak nálam egy kicsivel! 163cm 12/L

2013. jan. 13. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Semmi sem ciki, amiről nem tehetsz!!! :)
2013. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ezzel egyáltalán nem számítasz magasnak... Én 12 évesen már 172 cm voltam, lány létemre, na az magasnak számított.
2013. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki, szép karcsú lány leszel!
2013. jan. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
ez egyáltalán nem ciki én is 160cm vok és én az osztályba a lányok közül a kisebbek és az átlag között vok
2013. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Azt azert nem hiszem h 12 evesen 160cm-el atlag vagy... ;)
2013. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Pont ugyanígy vagyok én is. Mondjuk én már 2-3 éve nem nőttem. Na, az volt a kellemetlen (nem ciki). Szerintem egyáltalán nem ciki, sőt! De azt elismerem, hogyha beállítanak nálad egy fejjel alacsonyabb osztálytársad mellé pl. egy iskolai ünnepségen és mindenki titeket néz, az nem túl kellemes...
2013. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm így utólag mindenkinek kaptátok a zöld kezet és sokat segítettek főleg az utolsó:3 Most már 14 éves vagyok és 2 cm nőttem azóta most úgy vagyok vele hogy ha növők se zavar hisz sokan lenőttek már úgy is:D Csak azért írom ki ezt most így hogy akinek hasonló problémája van ne aggódjon hisz nem rossz az ha valaki magas vagy magasabb mint a többiek hisz a fiúk úgyis csak később kezdenek el úgy igazán megnőni :D így nem lesz az hogy minden fiúnál magasabb vagy szóval mindenki fogadja el akármilyen magas is nem számít ez annyira mint amennyire be beszéljük magunknak:)
2014. szept. 29. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!