Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Én egy 36 éves, magas, vékony...

Én egy 36 éves, magas, vékony srác vagyok (185cm/68kg) Egy házi boksz mérkőzésen egy nálam 23 évvel és 2 fejjel kisebb, kis 13 éves, kb.140 cm-es, de jóval nehezebb, és erősebb,82 kg-os kis pufi gyerek kiütött. Ez elég ciki volt, nem?

Figyelt kérdés
Mert akkorákat bebokszolt a gyomromba, hogy összegörnyedtem! Igaz ez a gyerek már 6 éves kora óta bokszol, és egy felmérésen a 10 kg súlyzót 50-szer is kinyomta egykézel! Én 25-ször sem bírtam! Hát így jártam :-(
2012. szept. 28. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Ciki???...Hát, az!

2012. szept. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

36 évesen a férfiak többsége már nem srácként, hanem érett férfiként gondol magára. Ciki hogy leálltál bokszolni egy gyermekkorúval, aki ráadásul még ki is ütött.


Mondjuk ha te ütötted volna ki, arra sem lehettél volna nagyon büszke. Ha meg esetleg kapott volna egy ágyrázkódást, akkor meg már roppant kellemetlen helyzetbe kerültél volna.


A sportban lényeges, hogy hasonló képességű versenyzők versengjenek.


36F

2012. szept. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

.. mert megütöttek, ezen problémázol? Semmit sem tudsz elmozgásról, ökölharcról, miért lenne ciki hogy kiütöttek? Nem kell nagy hülyeséget csinálni, vagy nagyon jó ütéstechnika ahhoz, hogy megszédüljön egy ember fejsérüléstől. Tehát az ellenfeled sem különösebben ügyes (látatlanba mondom, aztán lehet hogy az) és te sem vagy ügyetlen (látatlanba) csak egy fejre mért ütésre abszolút rosszul reagáltál, és betalált. Mondanám, hogy miért nem taichizol 15 éve, de ugye én fiatalabb nálad nem szólok be ilyet, nem ismerem az életedet.. Harcművészet kell egyébként, persze nem gyerekek miatt, hanem önvédelem és egészségmegőrzés végett.


Azt viszont nem értem, miért hasonlítgatod magad másokhoz fizikai erőben. Ha nem edzel, még egészségtelenül is élsz akkor a tested nem lesz éppen erős. Ha ez Téged nem zavar, ne egy kissrác vagy egy pofon döbbentsen rá, hogy neked ez nem tetszik. Szerintem.


De nem ciki, szimplán kár hogy még hónapokig ezen fogsz rágódni. Akkor már érdemesebb ezt a frusztrációt meglovagolni, és elkezdeni mondjuk Jujutsuzni. Ott edzel is, önvédekezel is, nem fognak kiütni legközelebb.

2012. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
CIKI!!!!!!!!
2012. szept. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bunyózz vele megint,és tanítsd móresre a kis taknyost.
2012. szept. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Maga a helyzet ciki lehetett biztosan, az erőviszonyok szerint viszont reális volt az eredmény.
2012. szept. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Azért ez nekem elég furcsa... Leállsz boxolni egy kisgyerekkel, aki 13 éves, és 140 centi mellé 80 kiló? Hát, ha ezt így elképzelem akkor azt sem értem, hogy hogy tud a szerencsétlen gyerek menni, nemhogy egy ereje teljében lévő embert leütni... Eléggé fake gyanús ez :D
2012. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fake gyanús, de megvalósítható. Zsírkancsó emberek is tudnak ütni, nevezzük ütésnek.. ha pl. boxolnak. Innentől már csak pár véletlen kell.

De hogy miért kell egymáson lemérni a képességeket, ki üt ki kit.. én megkéselek bárkit, aki puszta kézzel jobb akar lenni. Na, most jó/jobb vagy rossz vagyok? :)

2012. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is 36 vagyok, még a magasságunk is egyezik, de ilyenekbe nem mennék bele. A box technika kérdése is. De miért álltál ki vele? Ittál, vagy mi okból?
2013. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezek után gyúrnod és boxolnod kell:-).
2013. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!