Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha hatalmas...

Mit tegyek, ha hatalmas alhasi fájdalmaim vannak, erős fehérfolyás és menstruációs problémák (8-10 hónapos kimaradás, aztán három hétig olyan erős a vérzés, mintha vetélnék)? Nem vagyok terhes ez tuti.

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta, hogy nagyon fejletlen vagyok, 60-70% az esély rá, hogy meddő leszek, ill. az elkövetkező 10 évben ne akarjak gyereket, mert ha teherbe tudok esni és ki is bírnám hordani, akkor is beteg lenne a baba. kevés a női hormon, így hormonkezelést nem lehet csinálni.

2013. jan. 13. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Húú én megnézetném magam több orvossal is. Hallottam én már cifra dolgokat ami nem is volt úgy. Valmi gond mindenképp van mert nem normális amiket leírtál de messze sem biztos hogy ez és hogy ilyen komoly. Ez hoyg alacsony a női hormon szinted végképp nem zárja ki a hormonkezelést. Sokan vannak igy és pótlással javul a dolog. Amugy ezt nőgyógyász mondta? mert ha igen nem is az ő szakterülete igazán ez endokrinológiai dolog.
2013. jan. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj másik orvoshoz is!
2013. jan. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen keress fel másik orvost is!
2013. jan. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!