Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Decemberben vajon miért nem...

Decemberben vajon miért nem jött meg?

Figyelt kérdés
Aggódom, decemberben nem jött meg, pedig ha minden igaz hónap közepén kellett volna. Eddig rendesen megjött mindig, ilyen még nem volt. Mostanában igaz rengeteget dogloztam iskola mellett szinte sose álltam meg mindig csak rohantam , általában sokat is idegeskedem egyéb okok miatt, nem tudom ez hatással lehet-e rá. Mostanában még fiúval sem voltam együtt , tehát terhesség sem jöhet szóba. Valaki tud segíteni?

2012. dec. 29. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég sok dolog hatással lehet rá, így senki sem fogja megmondani, hogy nálad most miért maradt ki.

Ha választ akarsz kapni, akkor menj nőgyógyászhoz. Ha esetleg a következő sem jönne meg, akkor pedig mindenképpen keresd fel az orvosod.

2012. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm azért.
2012. dec. 29. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!