Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Semmi sem válik be a menstruác...

Semmi sem válik be a menstruációs görcseimre. Ti mit javasoltok? (17 éves vagyok)

Figyelt kérdés
Algopyrin + 2 No-spa kombinációt szoktam szedni, de az első napokon szinte semmi hatása nincs, néha egy kicsit elnyomja, de még így is kibírhatatlan. Próbáltam már mozogni is (jógával próbálkoztam, direkt erre ajánlott gyakorlatokkal), az sem segített. Ma is egy csomó mindent kellett volna csinálnom, de helyette csak feküdtem egész nap, annyira fájt. Mit javasoltok?
2013. jan. 13. 20:52
 1/5 anonim válasza:
30%
Egy palacka tegyel FORRO vizet es gorgest a hasadon ahol faj (ne epp olyan forrot olya kibirhato forro legyen) remelem segit
2013. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a melegítést ajánlom: nálam a 1,5 algopyrin nem hat 1 órán belül. Aztán páromtól kaptam melegítőpárnát, ilyen mikrózhatót. Kipróbáltam, és 10 percen belül semmi bajom nem volt. Pedig már sírtam a fájdalomtól.
2013. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérj a dokitól másfajta gyógyszert. PL. flector, apranax...
2013. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 2 algoflex forte, 4 nospa forte kombo után döntöttem úgy, hogy elég. Fogamzásgátló megoldott mindent. Szélsőséges esetben ez megoldás lehet.
2013. jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Cataflam+no-spa-t szedek, akik szintén ezt szedik, fél órán belül jól szoktak lenni, nekem egy óra után is alig hat. Néha ha már tényleg nagoyn fáj, a forró zuhany segít: lefekszem a kádba, és engedem a hasamra a melegvizet. Kérj a háziorvosodtól másik gyógyszert, az enyém azt mondja nem nincs más, de előttem is írtak másik alternatívákat.
2013. jan. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!