Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs fájdalomra jó az...

Menstruációs fájdalomra jó az Algopyrin is vagy csak az Algoflex-M? és ha melegvizes palackot tszek a hasamra, hogy oldja a görcsöket, nem lesz ettől erősebb a vérzésem?

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Algoflex M van kifejezetten erre. Azért is áll 2 gyógyszerből, mert menstruációs görcs oldására van kifejlesztve. Az Algopyrin fejfájáscsillapító-lázlehúzó-gyulladáscsökkentő. A vérzésed pedig nem lesz erősebb a melegvizes palacktól :)
2013. jan. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Algopyrint ilyenre nem használj... akkor inkább sima Algofelxet, bár az a görcsöket nem biztos, hogy enyhíteni fogja. Arra a nospa jó. A melegvizes palacktól ne lesz erősebb vérzés. :)
2013. jan. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Én azt olvastam,hogy a melegvizes palacktól erősebb lesz a vérzés,mivel a meleg vérbőséget okoz.

Algopyrin inkább lázcsillapításra van.Inkább Algoflex-M,vagy pedig sima Algoflex.

2013. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Algoflek-M vagy amit én is szoktam a nospa az kifejezetten görcsoldó nekem beválik
2013. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A meleg vizes palack akkor tényleg erőstíi a vérzést?
2013. jan. 10. 22:15
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Én nem próbáltam,de itt a gyakorin olvastam,hogy erősíti a vérzést.
2013. jan. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy mégsem próbálom ki :(
2013. jan. 11. 22:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Algoflex M két hatóanyagból áll. Ezek közül az egyik a No-Spa hatóanyaga (drotaverin),a másik az ibuprofen,ami pl. az Algoflexben van.Így egyszerű Algofex-el + No-Spa-val ugyanazt a hatást lehet elérni,mint az Algoflex M-el.Egy valami nem mindegy, az ára 20 szem Algoflex és No-Spa együtt kb.1900 ft. 6 db. Algoflex M pedig 850 ft. körül van.
2013. febr. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Jó a meleg vizes palack, mert ellazítja a szöveteket. Igza, hogy vérbőséget is okoz, de attól csak hamarabb "tisztulsz", felgyorsítja a folyamatot. Nekem csak az Aleve vált be, pedig felírtak ám mindenféle erős fájdalomcsillapítót is (Cataflam), és többi szokásosat is kipróbáltam, de a fájdalmat nem csillapították. (Nekem nagyon erős fájdalmaim voltak, haza kellett jönnöm a gimiből és órákig csak fetrengtem...) Viszont időben be kell szedni, tehát amint jelentkezik a vérzés, nem szabad megvárni, amíg már nagyon fáj, mert akkor már nem annyira hat (nekem ez volt). Kb. csak 2-3 évre az első vérzéstől lett fájdalmas, előtte meg sem éreztem, és érdekes módon 28 éves koromra már egyre ritkábban fáj... azért megérzem, de nem kell már gyógyszer. Gyerekem nincs, nem tudom miért... de örülök, hogy elmúlt 29 L
2013. febr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
:-D mármint azt nem tudom, hogy már miért nem fáj... Régen azt hallottam, hogy valakinek a gyerekszülés utánra elmúlik a fájdalmas menstruáció.
2013. febr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!