Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sokáig meg voltam ijedve,...

Sokáig meg voltam ijedve, szeretném, ha valaki eloszlatná a kétségeimet. SÜRGŐS? 13/L

Figyelt kérdés

10 éves korom óta menstruálok.


A ciklusom második felében tojásfehérje állagú folyásom van. Akkor észrevehető nagyon, amikor vécézek, és nyomok, vagy pisilek, akkor "kijön" nagy darabokban. Ha a kezemmel megfogom, akkor nyúlik hosszan. Tojásfejéje állagú. Ez mitől van? Sokáig nagyon meg voltam ijedve, hogy beteg vagyok. De most olvastam, hogy peteérés jele.


Ez igaz? Mindenkinek ilyen? Normális? Mikortól kóros?



2013. jan. 13. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ovuláció, nézz utána

Teljesen természetes.

2013. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizony. Peteérés szòval minden rendben. Lehet nem mindig fog jelentkezni így az elején de majd megszokod :-)
2013. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igeh a peteérés jele, késöbb ha majd egyszer babát szeretnél jó támpont hogy mikor van nagyon esélye a teherbeesésnek.
2013. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor kóros, ha kellemetlen szagú, ha nem fehér vagy átlátszó, túrós, és csíp, viszket, vagy fáj a puncid.
2013. jan. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!