Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúp kérdés? Valaki...

Hüvelykúp kérdés? Valaki magyarázza már el nekem!

Figyelt kérdés

Szòval hajlamos vagyok hüvelygombára sajna. Patikában kaphatô kùpokat alkalmazok. Most csütörtökön este felhelyeztem egyet. Ma tusoláskor jutott eszembe, hogy nem fojt ki az egész...

Máskor hüvelyöblítéssel megoldottam. Nem baj, hogy 4 napig bennem volt? Más hogy oldja meg,hogy kijöjjön a hüvelyéből?



2013. jan. 13. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ki szokott jönni mindig másna. Nem lehet, hogy kijött csak nem vetted észre? Nekem volt már, hogy éppen elmentem pisilni és akkor jött ki valami krémszerű a wc-be.
2013. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sosem jön ki magától! Nekem is wc-n folyik ki reggel, de sosem teljesen. Ma hüvelyöblítéskor még volt bőven bennem. Használati ùtmutatôbsn meg egy szó sincs rôla!
2013. jan. 13. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
nem baj ha nem jön ki, az a dolga hogy felszívodjon. Nekem is volt amikor jött ki belőle volt hogy nem. Mikor elfogyott még pár napig volt belőle maradék. ha gyakori a gomba ki kéne tenyésztetned hogy nem candida-e. Ha az akkor diéta nélkül nincs osk esély a hosszútávú gyógyulásra.
2013. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Voltam tenyésztésen. Nem candida. Nemrég antibiotikumot szedtem, szerintem most ez okozta. Èvente max2-3 jön elő. Az sok?
2013. jan. 13. 22:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Az nem sok, de amúgy nekem is kijön magától. Vagyis ami meg nem, annak nem is kell. Vagyis nem szabad kimosni meg ilyenek. Csak felhelyezed és kész. A többit megoldja a hüvely öntisztuló mechanizmusa.
2013. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
KöszI!:-)
2013. jan. 14. 14:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad kimosni. Elég, ha megmosakszol kívlüről ph4-es intim lemosóval.
2013. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az van itthon! :-) köszi! Eddig mindig kimostam, lehet azert jott ki ujra.
2013. jan. 15. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!