Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruálás idegességtől?

Menstruálás idegességtől?

Figyelt kérdés

Ma este vettem észre, hogy barnafolyásom van.(még sohasem menstruáltam)

Olyat is halllottam már, hogy az idegesség hozza elő a menstruációt. Jövőhét szombaton írjuk a központi felvételit/8.osztályos vagyok/ és eléggé félek meg stresszelem magam. Lehet hogy ez hozta most elő?



2013. jan. 13. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Idegességtől inkább késni/kimaradni szokott (nekem legalábbis).


Szerintem simán meg fog jönni neked, 8. osztályosként ezen nincs mit csodálkozni, és nem kell "extra" okot keresni. :)

2013. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Tudom h egy 8.-osnak nem kellene extra okot keresni,de az osztálytársaimhoz képest kissé viszavagyok maradva a fejlődésben :)mellem nincs :)

nővérem már 15 elmúlt amikor megjött neki

2013. jan. 13. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Az hogy nővérednek, Anyudnak közeli rokonnak mikor jött eg telejsen lényegtelen. Szeritnem sem az idegességtől van hanem meg fog jönni, lehet már holnap de lehet csak pár hét mulva.. nekem is annó pár héttel elötte volt egy kis barna. Hordj magadnál váltó bugyit és betétet hogy ne érjen kellemetlenség. Hamararosan meg fog jönni az biztos.
2013. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Idegesség is befolyásolhatja és sajna a későbbiekben is fogja. Mikor iskolás voltam, nekem a fizikai dolgozatokat imádta. Mindig tudta mikor írjuk. Még akkor is ha a ciklusomban ez 5-10 napos csúszást jelentett! xD


22l

2013. jan. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy amúgy is megjött volna már az első menstruációd. :)
2013. jan. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!