Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a mensi. Idegességtől,...

Késik a mensi. Idegességtől, stressztől lehet?

Figyelt kérdés

Van barátom, védekezünk, odafigyelünk. Sosem volt rendszeres, tehát, hogy tudjam mindig pont ekkor fog megjönni. Változó, 30, 31-32-28.napon jön meg. Előtte pár nappal feszülnek a cickóim.

Most vagyok a 31. napon. Szóval 45 perc múlva már a 32. De se cickó feszülés, semmi.

Az elmúlt időszakban stresszes vagyok, fogytam is, fáradt is vagyok, és sokat idegeskedem.

Emiatt lehet az hogy nem jött még meg?


2012. ápr. 12. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet. Sőt, ha mindig feszül a melled, de most nem, lehet ebben a ciklusban ovud sem volt.

Azért ha nem jön meg pár napon belül, akkor tesztelj, mert sajnos bármilyen védekezés mellett becsúszhat egy terhesség.

2012. ápr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem pl érettségikor kimaradt. Az utolsó érettségis napon éreztem hogy nagyon megkönnyebbültem és rá napra pontosan 2 hétre megjött. Nekem most 3 hetet késik. Sose rendszeres. Csak azért nem aggódom mert terhes tuti nem vagyok.Tudtommal 2 hét késés vehető figyelembe. Szóval ha 2 héten belül nem jön meg akkor mindenképpen tesztelj de előbb sem árt. Nekem a nemi élet is összezavarta:S 22l
2012. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kb egy éve rendszeres. Sztem nincs mit aggódni, de azért tesztelj. 22l
2012. ápr. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!