Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Mens Mentisnél mennyiben...

A Mens Mentisnél mennyiben kerül a teljes vizsgálat?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, szőrösödöm, a menstruációm nem épp rendszeres, bár nincsenek drasztikus kimaradások, sovány vagyok, és nagyon nehezen hízok, faggyútúltermelésem van (haj, bőr). Ha van itt olyan, aki mostanában volt ezekkel a tünetekkel, és le tudná írni, hogy milyen vizsgálatok kellettek, illetve hogy mennyibe került a teljes csomag, nagyon örülnék:).

2013. jan. 15. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


itt az árlista, az első konzultció 12e, ezt követően nehéz megmondani, hogy mennyit fogsz még fizetni, hiszen a rendelt vizsgálatoktól függ

egyébként elfogadják a máshol végzett vizsgálati eredményeket is, én már úgy mentem hozzájuk, hogy kezemben volt egy friss vérkép, uh és egyéb szakorvosi leletek, ezekből dogozott a doki, nem is kért más vizsgálatot. Elmondta, hogy időről-időre szüksége lesz laborértékekre, de bárhol megcsiáltathatom. Tehát én csak egy konzultációs díjat fizettem, azóta a távkonzultációval elvagyok, az alkalmanként 3 e Ft.

2013. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is láttam, azért kérdeztem, hogy valaki tudja esetleg, hogy milyen (labor)vizsgálatok szükségesek.
2013. jan. 15. 12:40
 3/6 anonim ***** válasza:

azt a doki dönti el a tüneteid, a manuális vizsgálat alapján

pl, kérhet pajzsmirigy hormonokat, de én így a gépem előtt ülve nem tudom megmondani, hogy fog-e kérni, hiszen nem látom a nyakad, nem tudhatom, hogy van-e strúmád pl. A doki megvizsgál, kikérdez alaposan, megnyomogatja a nyakad, az alapján dönt a vizsgálatokról. Többet ne mfog kérni, mint amire szükség van a megfelelő diagnózis felállításához.

2013. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy szórakozásképpen nem fog pluszvizsgálatokat végeztetni:). Neked a családorvos tudta, hogy mik kellhetnek, és adott beutalót "mindenhová, mindenre", hogy a szakorvosi vizsgálatot követően nem kellett egyéb?
2013. jan. 15. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:
nem, nekem régóta megvolt a problémám, tudtam ,hogy milyen betegséggel küzdök, csak 6 endokrinológusnak nem sikerült megtalálnia rá a megoldást, mert összetett volt a probléma. Így kerültem a MensMentishez, újabb endokrinológudhoz. Vittem az addigi leleteimet és csináltattam előtte egy friss vérképet. Semmi más lelet nem kért, alaposan kikérdezett és az alapján írt fel gyógyszert, ami szerencsére végre hat 12 hósszú orvoshoz járós év után végre 1 éve rendben vagyok. Nyilván, ha nem tudod, hogy mi a baj, akkor is első körben csak a konzultációt fizeted, aztán ha jobbank látod, elmész uh-ra, meg vérvételre az sztk-ba, a MM-es dokid ír majd beutalót és e-mailen elküldöd a leleteidet, ő pedig néhány napon belül válaszol, hogy mit kell szedni vagy milyen kiegészítő vizsgálat kell még az eddig elkészült leletek alapján. Ha gyógyszer kell, hagy a recepción receptet vagy ki is postáztathatod, annak nem tudom a költségét, én mindig bemegyek a receptért.
2013. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó az a "távkonzultáció" -
2014. okt. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!