Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első nőgyógyászati vizsgálat?

Első nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
Szóval már két éve menstruálok, és még nem állt be rendesen. Tudom hogy ez még normális, de meg akarok róla gyözödni, hogy minden rendben van-e. Sajnos más dokihoz is járok kis korom óta. Ott mindig megkérdezik hogy renben van-e, sőt olyan is volt hogy benéztek a bugyimba. És nem is mondták meg előtte, elhihetitek hogy milyen rosszul éreztem magam. Szerintetek jól teszem ha el akarok menni? Meg hát eléggé szőrös vagyok, de szerintem ezt apukámtól örököltem. 13/l
2013. jan. 6. 07:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! :) Tényleg van még ideje beállni a menstruációdnak, de ha nem tudsz megnyugodni, nagyon jól teszed hogy orvoshoz akarsz menni! :) Inkább menj el feleslegesen, de soha ne legyen semmi bajod az életben!!! :) Végre Te egy okos, értelmes lány vagy, aki törődik az egészségével! :) Sokan vehetnének Rólad példát! :)

[link]

Tessék, ezt olvasd el! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)

2013. jan. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál a kérdésemre. És azt is hogy így vélekedsz rólam.
2013. jan. 6. 07:42
 3/9 anonim válasza:
Bőven van még idő de ha akarsz elmehetsz. A szőrt nem apukádtól örökölted, minden ember szőrös ott is.
2013. jan. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen voltam először! Már két dokit tudtam le, egyik se tudott olyat mondani amitől meggyógyulnék -.-

Lényegtelen, én ha megyek akkor leborotválom. Nyugi 15 vagyok, és még nekem sem állt be rendesen. 13 évesen nekem volt hogy hónap is kimaradt. Szerintem nem kell elmenned, de ha utána megnyugodnál akkor csak előre!

n is kínosan éreztem magam, sőt egyenesen utálok menni. Én 15.-én megyek a harmadik dokihoz.. Jó mi ? :/

2013. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Teljesen fölösleges ilyen fiatalon menned, hacsak nincs valami bajod.

Ez teljesen normális, kb 16 éves korodra kell majd beállnia.

Ha baj lenne valami, akkor a gyereknőgyógyászatra kellene menned anyukáddal.

2013. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már miért lenne fölösleges? Jó oké h kellemetlen, de legalább megnézeti magát orvossal , h minden rendben van-e. Jól döntöttél, amúgy kérdező :) ! Inkább nézzenek meg mint h bajod legyen utána...
2013. febr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Elmehetsz, ha akarsz.De egy normális orvos nem nézhet meg rendesen úgy hogy be nyúlkál, ha szűz vagy!.15 éves rokonom is elment ilyen panasszal bement se kérdezés se semmi vetkőzzön le,mondták neki.Ő meg még nem volt soha nőgyógyásznál már beakart ülni abba a székbe amikor mondta, hogy szűz és ő bizony nem rakja föl a lábát.Én már voltam 14 éves vagyok és gyermek nőgyógyászhoz mentem, és mondta is az orvos,hogy teljesen más hogy néznek meg mint egy nem szűz lányt/nőt .
2013. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne fölösleges?....

Ne hisztériázzatok már!!!! A bokádatpéldául miért nem nézeted meg, ami legalább olyan fontos lenne a későbbiekre nézve, nehogy izületi gondjaid legyenek!

Észnél legyetek már!

2013. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Esetkeg a vastag beledet is meg kellene tükrözni!

Az egyik leggyakoribb rákos megbetegedés melegágya!!

Azonnal indulás oda is!

És akkor a tüdő,...a máj?...stb...

2013. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!