Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14/L-nak kit ajánlanátok...

14/L-nak kit ajánlanátok nőgyógyásznak? (Békéscsabán)

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egy olyan személyes ismerősöd ajánljon nőgyógyászt, akiről tudod, hogy Neked a lehető legjobbat akarja, és maximálisan megbízol benne!!! :)
2013. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem nagyon ismerek olyat, aki otthon lenne ezekben a dolgokban vagy lehet igen csak nem beszéltünk róla
2013. jan. 16. 13:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Legjobb ha Anyukádnak megmondod, hogy beszéljen a saját nőgyógyászával, hogy ő kit ajánl Neked. Mégis csak Anyukádban bízhatsz meg a legjobban a világon, hiszen Neked csak jót akar.
2013. jan. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sajnos nincs olyan kapcsolat kettőnk között ,sőt ő még az országban sincs (hollandiában van a pasijával) én meg nagyimékkal
2013. jan. 16. 15:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Más női rokonod nincs, akiben maximálisan megbízol? Vagy akár barátnőd anyukája?
2013. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oké megpróbálok valakit találni.. nagynéném esetleg
2013. jan. 16. 18:01
 7/9 anonim ***** válasza:
14 évesen mindenképpen a tini, vagy gyerek nőgyógyészatra mennék.
2013. jan. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én körbeérdeklődnék egy női orvos iránt, biztosan van Békéscsabán is.
2013. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ne a nőgyógyász nemét nézd, mert akkor nem biztos, hogy jól jársz, ugyanis mindkét nemnél van jó orvos és rossz orvos is! Ahogy már írtam, olyan személyes ismerősödtől kérj tanácsot, akiben maximálisan megbízol! Akkor biztos, hogy jól jársz, akármilyen nemű is az orvos!!!
2013. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!