Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » MI lehet a bajom? Vagy ez...

MI lehet a bajom? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. A múlt hónapban miután először feküdtem le a szerelmemmel, késett a menstruációm, vagyis megjött kb 10 percre, és elállt a vérzés, azután pedig furcsa állagú barnás folyásom volt. Aztán különböző tüneteim voltak, reggeli rosszullét, derékfájás, hányinger, elkezdett nőni a mellem, még most is folyamatosan, szédülés és egy pontban nagyon fájt a hasam. Így elmentem nőgyógyászhoz. Nem tudta pontosan megállapítani mi lehet a bajom, a leletre azt írta rá, hgy korai terhesség is lehet, de védekeztünk és vetettem anyukámmal 4 db terhességi tesztet is, ami elveileg már elég hamar kimutatja, de az összes negatív lett, reggeli vizeletből is. A leletemre az volt még ráírva, h a méhemben 12 mm-es felritkulást mutató endom. Az gonolom a nyálkahártyám vastagságá jelzi. Amikor hazamentem, kb egy hérte rá megjött a menstruációm. De még mindig nem érzem jól magam, a mellem egyre nagyobb, elkezdtem hízni, már mindenki észrevette rajtam. Szinte minden reggel rosszul vagyok. De ha tényleg nem vagyok terhes, akkormi lehet ez?????? ( Kicsit hosszúra sikerült :S )

2013. jan. 16. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kolleganömnek egy üres pete ágyazodott be. neki késett,de utána megjött és nem akart elmulni. kaparás lett a vége...nála se tudták megmondani h terhes vagy nem.de nyilván nem vagyok orvos, csak ez egy hasonlo eset. kollegám sürün járt vérvételre asszem ezidötájt. abbol probálták talán kideriteni nem tudom...
2013. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hízás még terhesség esetén is korai lenne. Azt nem írtad, hogy az együttlét középidőben történt-e és a védekezés megfelelő volt?
2013. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, megfelelő volt a védekezés, gumi óvszert használtunk, és a végén megnéztük, nem szakadt ki..
2013. jan. 16. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor terhes nem lehetsz. Beindultak a hormonjaid valószínűleg. Nem ideg alapon émelyegsz? Egyébként menj vissza a dokihoz és biztos fog adni beutalót kivizsgálásra. Vérkép is kellene.
2013. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
most kell majd visszamennem kontollra, és akkor készül el a rákszűrés is.. szerintem ettől nem kell félnem, de tényleg nem tudom mire reagál így a szervezetem
2013. jan. 17. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!