Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aranyeres folyamatot vissza...

Aranyeres folyamatot vissza lehet fordítani orvosi beavatkozás nélkül, ha a székelés fáj, vérzik, és a csomók folyamatosan kívül vannak, nem húzódnak vissza?

Figyelt kérdés
Valahogy vissza lehet tenni tartósan? Életmód váltás itt még elég? Milyen gyógyszer, kúp stb. használna? Kétségbe vagyok esve... Tapasztalatok? Kérlek segítsetek!!!
2013. jan. 17. 01:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokszor elgondolkodtam, mi a franc lehet az aranyér eredeti funkciója, azon felül, hogy megkeseríti az ember életét. Több mint 20 éve élek együtt ezzel a sorscsapással, de megtanultam kezelni, ezért elég ritkán okoz gondot. Van egy kenőcs, vény nélkül kapható, Reparon a neve. ez egy aranyér kenőcs, de halottnak a puszi hatóerejű. Egy haszna azonban van. Van hozzá egy aplikátor a végbélbe. Ha székelés előtt ezzel egy kis adag kenőcsöt bejuttatsz és kívülre is kensz belőle (guszta mi) az nagy mértékben megkönnyíti a dolog távozását, és így kevésbé irritálja az adott területet. Így elkerülhető a fájdalom, és a vérzés is. Sajnos az aranyér nekem is állandóan kinn van, hiába írják rá a betegtájékoztatóra, hogy aztán nyomjuk vissza a végbélbe, azon mód kicsusszan, játszadozhatok vele akármeddig. Ami fontos még, hogy nagydolog után alvázmosás. Úgy kell időzíteni a dolgot, hogy lehetőleg otthon legyél és akkor ez nem probléma, de ha nem mosod meg utána egy órán belül begyullad és lőttek a jókedvnek. Ekkor már a leghatékonyabb valamely ibuprofen alapú fájd. csill. az leviszi a gyulladást is. Persze létezik műtét, lézeres meg miegyéb, de valahogy sosem vitt rá a lélek, hogy ezért kés alá feküdje, és állítólag nem is hatékony, mert visszanőhet mint az orrpolip. Remélem tudtam segíteni valamit.
2013. jan. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél, köszönöm. Reparont használtam, de végbélkúpot, gondoltam az hatásosabb, mert beljebb hat, érted.. De nem használt. Most olvastam a betegtájékoztatón, hogy ülőfürdő után kellene, tehát most az ülőfürdőn gondolkodom, hátha használ... Próbáltad? Ha nem is kúp előtt, csak úgy aranyérre.
2013. jan. 17. 02:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Aurobin kenőcs és kúp is használt, + naponta 20 perc kamillás fürdő.
2013. jan. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: ebben a stádiumban, ami nekem van?
2013. jan. 17. 09:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! :) Az előző vagyok. Nekem már szabályosan folyt a vér, és mégis segített az Aurobin kenőcs és a kúp, meg a kamillás fürdő.
2013. jan. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Hemorid-ot próbáltátok? Én eddig csak azt használtam, de jó mentholos is, az adott helyen a fájdalmat is csillapítja.
2013. jan. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a terhesség alatt szenvedtem vele, rectanal aidet használtam. Bár az enyém nem volt szerintem ilyen vészes... orvoshoz nem szeretnél menni?
2013. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!