Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő gomba. Kaptam...

Visszatérő gomba. Kaptam gyógyszert, kúpot, krémet nem. Ez így is használ? Kezdjem el kenegetni magam vajon? Mivel lehet meggyógyulni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha ez visszatérő gomba, akkor feltételezem lelki okai vannak, hogy mindig újra és újra kreálsz magadnak egy betegséget tudatalatt. Ha hiszel az ilyesmiben, próbálj meg egy kineziológust, nekem nagyon sokat segített.
2013. jan. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen gomba. Ha pl. candida, akkor a teljes gyógyuláshoz a megfelelő életmód( pl. Cukorszegény táplálkozás)

Egyébként a cukormentes táplálkozás/csökkentett cukormennyiség bevitele szinte minden gomba ellen jó, mivel a gombák cukros közegben jól érzik magukat, ha ezt megvonod tőlük, akkor megnehezíted a szaporodásukat.

2013. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!