Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj odalent?

Mi lehet a baj odalent?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja figyeltem fel egy kis dudorra a szeméremajkam mellett, amiből szemölcs lett. Nem tulajdonítottam neki nagy ügyet, ecsetelővel elmúlt. Nos azóta több van, és ami aggasztó, hogy még a hüvelyemben is. Nem lehet hogy borotválkozásnál felsértettem, és így bemostam a vízzel? A probléma ami miatt írok, hogy tegnap óta a hüvely bejáratánál ha oda nyúlok,nagy dudort, és égő, erős fájdalmat érzek, ülésnél, járásnál színtúgy fáj. Ami még fontos, hogy 2 hónapja nem jött meg a menszeszem. Terhes nem vagyok, ma végeztem el a terhességi tesztet. Folyásom nincs, gombám sincs, folyamatosan kezelem magam, és megelőzöm a bajt. Mi lehet ez? 23.ára van időm nőgyógyázhoz. De addig megőrít! Segítsetek!

2013. jan. 17. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Orvoshoz kéne menni,amíg nem lesz 50 darab.

2013. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HPV gyanús :/ Barátod nemiszervén nincsenek?
2013. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orvosnál nem voltál az alatt az egy hónap alatt, mióta ezek a tünetek vannak?
2013. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem voltam, mert csak 23.-ára kaptam időpontot. Én is a hpve gyanakszom. Hogy lehet ezt kikezelni? Nem, páromnál semmilyen jele nincsen.

Befolyásolhatja ez azt, hogy nem jön meg a menstruáciom?

2013. jan. 17. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a borotvával szétterjesztetted a szemölcsöket, de nem maga a borotválás az oka. Belső oka van, amire majd kapsz gyógyszert. Nem könnyű elmúlasztani...
2013. jan. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!