Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen szagom van odalent...

Kellemetlen szagom van odalent. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mitől lehet, ha nincs semmi folyásom se és nem vagyok igénytelen. Minden nap fürdök és használok Laktacid Feminát már régóta. Pár napja érzem a szagot. Elmegyek wc-re, és érzem. Utálom!
2013. jan. 4. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pontosan honnan jön a szag?
2013. jan. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerinted? Olyan szag, mintha folyásom lenne, de NINCS!
2013. jan. 4. 22:33
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt hogy elmegyek a wc-re, úgy értettem mikor lehúzom a bugyim egyből érzem.
2013. jan. 4. 22:35
 4/16 anonim ***** válasza:

Vannak olyan hüvelyfertőzések, amikor nincs nagy mennyiségű

folyás. Ha a hüvely pH-ja valamiért eltolódott lúgos irányba bizonyos baktériumok szaporodásnak indulnak. Nőgyógyászati vizsgálaton készült kenetvizsgálatból lehet ezt megmondani.

2013. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Érdemes behatárolni, mert nekem pl. a hüvelyem sosem büdös.

De feljebb, ahol szétválnak a nagyajkak, ott elég rohadt szaga tud lenni.

2013. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Karácsony elött voltam dokinál. Vett kenetmintát is. Lehetett már akkor benne baci?
2013. jan. 4. 22:44
 7/16 A kérdező kommentje:
És ott mitől lehet?
2013. jan. 4. 22:45
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2013. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A hüvelyben normálisan több féle baktérium van, ha jól emlékszem vagy 30 baktérium szimbiózisa alkotja a hüvely flórát. Ha például egy hosszabb ideig tartó menzesz kapcsán a pH lúgos irányba tartósan eltolódik, már meg is bomlik az egyensúly és egyik-másik túlsúlyba kerül. De wc ülőkéről, uszodából is könnyedén össze lehet szedni, vagy hosszabb ideig bent maradó tampon következtében.

Ha voltál kenetvizsgálaton biztos vissza is kell menni az eredményért, a nőgyógyásznak mond el, hogy ezt tapasztalod most.

2013. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerintem veszek intim nedveskendőt egyelőre.
2013. jan. 4. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!