Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hanyadik osztályban van olyan...

Hanyadik osztályban van olyan vizsgálat, hogy nőgyógyász jön a suliban, és megnézi a puncinkat meg a mellünket? 13/L

Figyelt kérdés
Pontosan hogyan zajlik egy ilyen vizsgálat? Kicsit meg vagyok ijedve, mert hallottam néhány eléggé bizarr történetet az ilyen vizsgálatokkal kapcsolatban. Mondanátok egy kis információt ezzel kapcsolatban? Köszi előre is. :)

2013. jan. 17. 19:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nálunk egyáltalán nem volt ilyen.
2013. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
nálunk sem volt ilyen..
2013. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ilyen szerintem nincsen.
2013. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Ilyen vizsgálat nincs suliba max egy védőnő megy majd felvilágosító filmet vetíteni.az orvos akkor vizsgálmeg ha mész a rendelőbe amúgy nem!nem kell parázni nem vészes.de sztem ha anyukád kérdezed hogy milyen egy vizsgálat szívesen elmondja
2013. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
És nálunk sem volt ilyen. Szerintem akitől hallottad, az csak meg akart téged ijeszteni.
2013. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
de láttam ezen az oldalon olyan felháborodott felhasználókat, akik arról panaszkodtak, hogy milyen szinten érezték magukat megalázottnak, mikor egy szál bugyiban és melltartóban kellett a folyosón várakozniuk..ilyesmire gondoltam.
2013. jan. 17. 19:56
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár ki nőgyógyász vizsgálni az iskolákba. Védőnői és iskolaorvosi vizsgálat van, de az nem erre irányul. Biztos volt nálatok is, 2 évente van / magasság, testsúly, vérnyomás, látás, hallás stb /
2013. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
sztem is jól meg akartak ijeszteni és most magukba mosolyognak hogy elhitted. nyugodj meg ilyen nincs!!!!
2013. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk bent a rendelőben kell levetkőzni, felülről derékig, lányokon melltartó marad, cipőt kell levenni.

Már felsős vagy, biztos volt nálatok is orvosi vizsgálat a suliban, hisz kötelező minden második évben. Az hogy zajlott?

2013. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Tudom, hogy már többen írták, de ilyen nem létezik
2013. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!